Bir pet shop musun?

Nasıl Çalışır?

Evcil Hayvanınızın ihtiyaçlarını Pettenal.com’dan sipariş vermek için öncelikle İl , ilçe, ve mahallenizi harita üzerinden yada listeden adres adımlarını kullanarak seçip size en yakın Petshop yada veterinerleri listeleyiniz.

En yakın Petshop yada veterinerleri seçtikten sonra listelenen ürünler arasından sepetinize en az bir ürün eklemelisiniz ve sepetinizdeki ürünlerin toplam fiyatı, satıcının semtinize gönderim için belirlemiş olduğu Minimum Paket Tutarı seviyesiyle aynı ya da daha fazla olmalıdır. Bu iki koşulu sağladığınız takdirde, sepetinizin altında görebileceğiniz Sepeti Onayla bağlantısına tıklayarak sepetinizi onaylayıp, sonraki adımda da gönderim yapılmasını istediğiniz adresi ve ödeme şeklinizi seçiniz, artık son adım olan ‘’ Sipariş Ver ’’ butonuna tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz. Unutmayın; siparişinizi vermeden önce opsiyonel olarak gönderim zamanını değiştirebilir ya da Sipariş Notu Ekle bölümünden satıcıya özel istekleriniz için not bırakabilirsiniz.( zili çalmayınız, güvenlik kulübesine bırakın vb ) Siparişinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız sipariş özeti sayfamızdan sipariş veremden önce ilgili değişiklikleri ve güncellemeleri yapabilirsiniz.

PETTENAL.COM ‘DAN VERİLEN SİPARİŞİN ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Siparişinizin ödemesi siparişinizi teslim alırken kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı gibi yöntemlerle yapabilirsiniz. Ancak istediğiniz şekilde ödemenizi yapabilmek için siparişinizi Sipariş Ver butonuna tıklayarak tamamlamadan önce, Ödeme Şekli Seçimi alanından seçmelisiniz, siparişinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Canlı Yardım bağlantısı üzerinden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Semtini Seç